Niezawodne biuro rachunkowe - tak mówią o Nas Klienci!

B iuro rachunkowe w Włocławku powstało kilka lat temu. Od samego początku nasi Klienci mogli liczyć na profesjonalne usługi księgowe, fachowe doradztwo prawne i nowoczesne podejście do usług rachunkowych. Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy pracując w znanych i cenionych biurach rachunkowych w regionie. W końcu przyszedł czas na rozpoczęcie własnej działalności.

Od samego początku przyświecał nam jeden cel - księgowość to lepsza organizacja finansów. Za tymi słowami kryje się jednak coś więcej. Lepsza organizacja finansów to konkretniejsze cele biznesowe, szybszy rozwój i bardziej precyzyjne inwestycje. Wielu naszych Klientów przekonało się, że dobra księgowość to większa stabilizacja finansów. Nasze biuro rachunkowe wierzy, że oferta usług księgowych przygotowana w oparciu o tą maksymę to najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy.

Jakie usługi mieszą się w ofercie naszego biura rachunkowego? Usługi księgowe oferowane przez nasze biuro rachunkowe skrojone są na miarę potrzeb każdego Klienta. Oferta usług obejmuje między innymi pełną księgowość, uproszczoną księgowość i obsługę kadr i płac. To jeszcze nie wszystko. Oferta usług księgowych jest zawsze dokładnie dostosowywana do potrzeb naszych Klientów. Jest to jeden z największych atutów naszego biura rachunkowego.

Przekonaj się, że warto skorzystać z usług naszego biura rachunkowego. Od wielu lat nasze biuro księgowe działa z korzyścią dla Klientów. Mogą do potwierdzić bardzo dobre opinie i rekomendacje. Jeśli szukasz doświadczonego biura rachunkowego w Włocławku, sięgnij po telefon, lub napisz do nas. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

Alicja Tkacz

Księgowa


Księgowa specjalizująca się w obsłudze kadrowo - płacowej

Sara Masłowska

Księgowa


Księgowa specjalizująca się w pełnej księgowości.

Konrad Adamczyk

Doradca podatkowy


Doradca podatkowy współpracujący z naszymi partnerami i klientami indywidualnymi

Dorota Makowska

Księgowa


Księgowa specjalizująca się w małej księgowości

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszym biurem rachunkowym?

Pełna księgowość

Kompleksowa obsługa rachunkowa Twojej firmy

Uproszczona księgowość

Prowadzenie książki przychodów i rozchodów połączone z doradztwem podatkowym.


Obsługa kadr i płac

Obsługa wynagrodzeń, akt personalnych i dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników.

Pomoc w rejestracji działalności

Obsługa rachunkowa na etapie zakładania działalności, jak i na starcie

Buy now